Neden Vamos Akademi?

Çünkü;

 • Vamos Akademi, klasik eğitim veren bir kurs değil, bilimi, teknolojiyi ve yeni nesil yöntemleri kullanan bir spor akademisidir.
 • Sporcuları teknik, zihinsel ve bilişsel farklılıklarına göre sınıflandırarak her öğrencinin ilgi duyduğu alanda ilerlemesi için özel programlar sunar.
 • Başarının bireysel yeteneklere bırakılmaması gerektiğini düşünür; bilimi sporun her dalında kullanarak başarı potansiyelini artırır.

Devamını oku…

 • Dünyadaki ve ülkemizdeki değişimleri yakından takip ederek programlarını düzenli aralıklar ile değiştirir; bir Ankara Spor Akademisi olarak Vamos Akademi her sporcunun dünya standartlarına uygun bir şekilde gelişimini hedefler. Bu sayede sadece ülkemizde değil, dünyada yarışabilecek ve her branşta yüksek başarı gösterebilecek sporcular yetiştirir.
 • Tecrübe ve formasyon bilgisine sahip eğitmenlerin tüm sporcularının alanında yetkin ve bilgili olmasını sağlar.

Neden Yüzme?

Çünkü;

 • %70’i sularla kaplı dünyamızda, daha fazlasını keşfetmek ve suyun derinlerinde kendimizi bulmak için yüzme ve yüzme kursu oldukça değerli bir yere sahiptir.
 • Genel anlamı ile “yüzme”, su içerisinde belirli bir mesafeyi kat edebilmek için yapılan anlamlı hareketler bütünüdür. Neredeyse tüm kasları çalıştıran yüzme, aynı zamanda kalp-damar ve kas-iskelet sistemine yarar sağlar. Özellikle omurga üzerindeki baskıyı azaltan etkisi sayesinde omurga problemlerinin, bazı kas ve eklem rahatsızlıklarının tedavisinde tercih edilmektedir.
 • Yüzme, yatay pozisyonda yapıldığı için kalp ve dolaşım sistemini diğer sporlara göre daha rahat çalıştırır. Bu sebeple yüzücülerin dolaşım sistemleri, diğer sporculara göre daha düzenlidir.
 • Düzenli yüzmek, kalbe giden temiz kan akışını artırır ve kalp hastalığı riskini azaltır.

Yüzme Eğitimi için Neden Vamos Akademi’yi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü;

 • Uzman eğitmen kadrosu, tesisleri ve özel programlarına sahip Vamos Akademi yüzme okulu ile çocuğunuz, yüzmeyi küçük yaşta eğlenerek profesyonel bir şekilde öğrenir.
 • Diğer spor okullarından farklı olarak Vamos Akademi’de, 5 seviyeli bir eğitim programı izlenir. Çocuğunuzun her seviyede farklı beceriler kazanması hedeflenir.
 • Fiziksel olarak sağlıklı bireyler yetiştirmek kadar psikolojik ve sosyal gelişimi de destekleyen Vamos Akademi yüzme okulu grup eğitimleri ile tüm öğrencilere grup içinde hareket etmeyi, kurallara uymayı ve kendine güvenmeyi öğretir.
 • Vamos Akademi Yüzme Kulübü kurulduğu günden beri ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eder ve her yüzücü adayını da bu gelişmelere uygun eğitir. Sadece ülkemizde değil, dünya çapında başarıya kulaç atacak yüzücüler yetiştirmeyi hedefler.
Empty tab. Edit page to add content here.

  If you’re looking for writing an essay quickly and don’t have the luxury of time to write it There are many websites where you can purchase essays online. EssayShark write my essays for me is affordable and convenient for students from abroad. The site has writers of any level of proficiency. EssayShark has top-quality writers fluent in English. It is possible to choose one of these options based on your financial budget as well as your academic degree.

  If you’re in the process of completing your studies and want help in writing your essay, then you may research paper writing service cheap need someone to help you write your essay cheaply. It is true that not all businesses who offer this service are reliable or trusted. But, it is possible to find the one that is able to provide your with the service you need without breaking the bank. These are some ways to select the right one.